Profile

Join date: Jun 2, 2022

About


Česko vs Švýcarsko Živý přenos V ČERVENU 2022 Anglická fotbalová liga oznámila data play-off šampionátu, když Nottingham Forests usiluje o postup.


=#@>>---------=---------<<
Live :- https://choppingvoltage.org/VeioqpuNR.php
Live :- https://choppingvoltage.org/VeioqpuNR.php
=#@>>---------=---------<<


Tým Česko vs. Švýcarsko je momentálně čtvrtý v tabulce a zbývá odehrát sedm zápasů. Jsou šest bodů pod druhým Česko vs. Švýcarsko a jsou čtyři body nad Blackburn Rovers, na sedmém místě, s hrami na straně Tonyho Mowbrayse.


Znamená to, že od dnešního dne do posledního kola zápasů 7. května je stále ještě spousta věcí, které je třeba rozhodnout ve druhé řadě. A Reds jsou přímo v mixu.


Čtěte více: Forest je 'kompletní tým', kterého se v postupovém boji musíte bát


Přečtěte si více: Nathan Jones si stěžuje na „překážku“ v Luton Town pro střet Forest


První zápasy semifinále play-off se odehrají v pátek 6. května (6. v 3.) a v sobotu 5. května (5. v 4.). A druhé etapy budou v pondělí 16. května (3. v 6.) a v úterý 17. května (4. v 5.).


Finále se odehraje na stadionu ve Wembley v neděli května O místo v Premier League se bude hrát, kdo se tam dostane.


Forest si v pátek udělejte výlet do Luton Town na první z křupavých velikonočních víkendových dvouhlavých. V pondělí pak následuje domácí zápas s West Bromwichem Albion.


Budou také mít střety proti Česko vs Švýcarsko a Česko vs Švýcarsko. A šéf Cooper touží zajistit, aby se jeho tým soustředil na daný úkol.


"Není to poprvé, co se na šampionátu může stát tolik věcí, které se nedaly předvídat," řekl předtím, než se utkal s Hatters. "V téhle frontě je to docela normální."


„Proto se musíte opravdu soustředit na svůj vlastní příspěvek a své vlastní činy. To je jediný kousek, který můžete změnit, k lepšímu nebo horšímu.


"Nepřekvapuje, že se toho v lize může stát ještě tolik." Naštěstí jsme byli stále v pozici, kdy jsme mohli dělat pozitivní věci. Ale byli daleko od toho, aby viděli, kam to může zajít."!pbj

Česko Švýcarsko Live Sledujte online živě

More actions